כתיבת תוכן לאתרי קוסמטיקה

תוכן עניינים

כתיבת תוכן היא חלק משמעותי מכל פעילות אינטרנטית של כל בית עסק כיום ובכל תחום. בתוכן נעוץ המפתח להצלחה בשיווק באינטרנט של העסק שלכם ולמעשה מדובר בדרך שלכם לתקשר עם הלקוחות שלכם 24/7 גם במידה ואתם לא באמת משוחחים עמם כעת. כך למשל תוכלו להכין תכנים המספקים מענה לצורך מסוים בתחום שלכם, מענה לשאלות מסוימות וכמובן גם להניע את הגולשים לפעולה ליצור אתכם קשר, להשאיר פרטים, לקנות מוצר/שירות מסוים ועוד. כתיבת תוכן לאתרי קוסמטיקה שונה במקצת ועל כך נרחיב במאמר זה אולם בואו נדבר תחילה על החשיבות של התוכן עצמו בעידן של היום.

החשיבות של תוכן בעידן הדיגיטלי:

אנו חיים בעידן הדיגיטלי. מסכים דיגיטליים בכל פינה, סמארטפון בכל כיס, גישה לאינטרנט כמעט מכל מקום וכמובן כל בית עסק כיום עם אתר אינטרנט או נוכחות דיגיטלית כלשהי ברשתות החברתיות, אינדקסים של בעלי עסקים וכו'. התוכן משחק תפקיד משמעותי בעידן הדיגיטלי שכן הוא מייצג אתכם גם בזמן שאתם ישנים או נמצאים בחופשה שלכם. הוא העובד הכי טוב שלכם והוא הנציג הכי טוב לכם מול הלקוחות הפוטנציאליים שלכם באינטרנט. תוכלו בעזרתו לתת ערך ומענה לגולשים שלכם, לשווק להם מוצרים, לרשום אותם לרשימת תפוצה ועוד.

ההשפעה של התוכן על הקהל שלכם:

תוכן איכותי וייחודי יכולים לעזור לקידום האתר שלכם בגוגל וגם ישפיע על איך שהגולשים שלכם רואים אתכם ומה הם חושבים עליכם. כך למשל תוכן איכותי יכול לגרום לגולש להאמין בכם ולרצות לקנות מכם או להשאיר את פרטיו באתר לפרטים נוספים. מאמר שהתוכן בו נמרח ללא הפסקה יגרום לגולש לצאת מהר מהמאמר וכנראה גם מהאתר שכן הוא יקבל השראה שרוב המאמרים באתר שלכם הם ברמה של אותו מאמר נחות.

סוג התוכן המבוקש עבור אתרי קוסמטיקה:

התוכן באתרי הקוסמטיקה צריך להיות תוכן איכותי מצד אחד ומצד שני כזה שכתוב בגובה העיניים. אם תעשו שימוש בשפה גבוהה או מונחים מסובכים לגולש הממוצע סביר להניח שתאבדו אותו והוא יחפש את עצמו אצל המתחרים שלכם שידברו אתו בשפה פשוטה יותר שהוא מבין. אתם רוצים מאמרים איכותיים, מעודכנים מבחינת החומר והקדמה בתחום הקוסמטיקה וכאלה שמקדמים את היתרונות הממשיים שבמוצר/שירות כזה או אחר שאתם מספקים.

מי כותב את התוכן והאם כדאי לעשות זאת לבד?

אז אם אתם בעלי עסקים בתחום הקוסמטיקה אתם וודאי שואלים את עצמכם "מי יכתוב עבורי את התוכן?" ומדוע שלא תכתבו את התוכן בעצמכם נכון? ובכן, לא תמיד יש לבעל העסק זמן, סבלנות או היכולת לכתוב מאמרים טובים בעצמו. לעתים רבות יש יתרונות בשכירת כותבי תוכן במיקור חוץ, בין אם חברות תוכן או פרילנסרים, המספקים שירותי תוכן לחברות שונות ויכולים להכין עבורכם תכנים נפלאים גם בתחום הקוסמטיקה.

האם כותב התוכן צריך להיות מומחה בתחום?

כותב תוכן מקצועי לא צריך להיות מומחה בתחום כזה או אחר לכתוב מאמרים טובים באותו תחום. נכון שיש תחומים יוצאי דופן כמו רפואה או עריכת דין שבהם קשה יותר לכתוב בצורה מקצועית מעמיקה כמו בעל העסק עצמו, אולם במרבית התחומים כותב תוכן איכותי יכול להשקיע מעט זמן לימוד כדי להפיק מאמר טוב בנושא. בהתאם לגובה התשלום שלכם הוא יוכל להשקיע יותר זמן לימוד וכך להפיק מאמר איכותי וטוב יותר. אם אתם מחפשים מאמרים פשוטים ומוזלים יחסית הרי ש30-40 דקות של לימוד נושא ספציפי וכתיבה עליו אמור להספיק, גם בתחום הקוסמטיקה. שוב – אנו מדברים על כותבי תוכן מנוסים ומקצועיים. עבור בעלי עסקים מסוימים כותבי תוכן אף פעם לא יכתבו בצורה מספיק טובה כמו בעל העסק עצמו, אולם אם אתם מוכנים לחסוך את זמנכם היקר ולבצע רק השלמות או עריכות קלות במאמרים שלכם או לשלם מעט יותר לחברת תוכן לביצוע עבודה מעמיקה ואיכותית יותר – הרווח הוא שלכם.